Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby HSAG1D » Thu Mar 08, 2012 12:02 pm

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/visas ... ing-stay/#

What is my immigration status while my application is being decided? Close If you make an application before your authorised stay ends, your existing immigration status will continue until your application is decided, even if the decision is not made until after the end of your permitted stay. If your existing visa or other permission to stay here allows you to work, you can continue to do so until your case is decided.
HSAG1D
ROBERT PLANT

New postby temren » Tue Mar 20, 2012 7:43 pm

Site Memuru,

Forumda, Ingiltere' de kurdugumuz isin reklamini yapmamamiza izin verir misin?
temren

New postby Site Memuru » Tue Mar 20, 2012 7:52 pm

Kantarin topuzunu kacirmadiginiz surece sorun olmaz.
Site Memuru
Site Admin

New postby temren » Tue Mar 20, 2012 8:11 pm

Tesekkur ederim.

Arkadaslar,

Ben Ingiltere' ye kendi yazilim firmami kurmak uzere geldim. Web uygulamalari ve web siteleri uzerine yogunlasiyorum. Elbette her musteriye/projeye acigim, ama kendim de Ankara Anlasmasi ile gelmis bir girisimci olarak, Ankara Anlasmasi ile gelen diger arkadaslara uygun fiyatlarla, kurduklari veya kuracaklari sirketler icin web sitesi hazirlayabilirim.

Daha fazla bilgi icin:
http://www.netclipper.co.uk/
Last edited by temren on Thu May 01, 2014 8:52 pm, edited 1 time in total.
temren

New postby htc » Fri Mar 30, 2012 10:47 am

Son zamanlarda Ankara Anlasmasina 3 yillik uzatma icin basvuru yapip da bekleyenler var mi aranizda? Eger varsa ne kadar suredir bekliyorsunuz, paylasirsaniz sevinirim..
Tesekkurler simdiden..
htc

New postby based » Fri Mar 30, 2012 12:09 pm

Ben 1 Martta basvurumu yaptim hala beklemedeyim, 15 Subattan bu yana bekleyenleride biliyorum
based

New postby htc » Fri Mar 30, 2012 12:20 pm

Ben 16 Ocak ta yaptim, artik gelmesi gerekiyor ama hala gelmedi.. :(

based wrote:Ben 1 Martta basvurumu yaptim hala beklemedeyim, 15 Subattan bu yana bekleyenleride biliyorum
htc

New postby based » Fri Mar 30, 2012 6:30 pm

Peki sana Acknowledgement Letter geldi mi? Iki hafta once Acknowledgement letter icin mektupta gonderdim ama hala ses yok. Hic bir sekilde ulasamiyorum bu ECAA2 takimina basvuru ile ilgili herhangi bir belge almak icin. Calistigim agencyde mirin kirin etmeye basladi, muhtemelen evde takilacam birkac hafta.

htc wrote:Ben 16 Ocak ta yaptim, artik gelmesi gerekiyor ama hala gelmedi.. :(
based

New postby htc » Fri Mar 30, 2012 10:53 pm

Hic oyle bir letter gelmedi bana, ustelik ilk defa duydum Ankara Anlasmasi icin boyle bir mektup gonderildigini.. Bu siralar cok yavasmis sanirim yogunluktan ya da yapilan yeni degisikliklerden dolayi.. Hangi agency ile calisiyorsun?

based wrote:Peki sana Acknowledgement Letter geldi mi? Iki hafta once Acknowledgement letter icin mektupta gonderdim ama hala ses yok. Hic bir sekilde ulasamiyorum bu ECAA2 takimina basvuru ile ilgili herhangi bir belge almak icin. Calistigim agencyde mirin kirin etmeye basladi, muhtemelen evde takilacam birkac hafta.

htc wrote:Ben 16 Ocak ta yaptim, artik gelmesi gerekiyor ama hala gelmedi.. :(
htc

New postby based » Sat Mar 31, 2012 7:08 am

Telefonla birkac kez arayip bilgi almaya calistim, mektup gonderip ack letter sormami istediler, ondan da bir ses cikmadi.

Aston Carter ile calisiyorum
based

New postby based » Fri Apr 13, 2012 11:53 am

@htc

Herhangi bir haber var mi vizen ile ilgili?
based

New postby htc » Fri Apr 13, 2012 4:03 pm

based wrote:@htc

Herhangi bir haber var mi vizen ile ilgili?

Hayir hala yok, artik Home Office e e-mail yoluyla sormayi dusunuyorum.. Sizin?
htc

New postby based » Sun Apr 15, 2012 2:42 pm

Ben senden 1 ay kadar sonra basvurdum, herhangi bir ses yok. Iki kezde mektup gonderdim, bircok kez telefonla konustum, bizim vizelerle ilgilenen bolume ulasmanin/bir cevap almanin bir yolunu bulamadim.

Bir arkadas aralik icinde basvuranlarin bile hala bekledigini soyledi. Avukat araciligi ile basvuru yapan bir arakadasa avukati, vize gorevlileri Mayis sonuna kadar training'te mi ne olacaklarmis, o tarihe kadar gelmez pasaportlar demis.

Nisan'daki tatilleri kacirdik, mayis/haziran'da yalan olacak gibi gorunuyor. Herhangi bir cevap almanin bir yolunu bilen yok muuu?
based

New postby htc » Sun Apr 15, 2012 6:39 pm

Mail atmayi denedin mi? Ben yarin mail atacagim artik beklemekten bunaldim en iyisi harekete gecip bisiler yapmak sanirim bu kadar bekletilmesi sacma, benm 3 ay.. tatiller de bosa gitti..
Alinti yapiyorum asagi biryerde gormustum..

"The statement added that Turkish citizens who have applied under the Ankara agreement can contact the Immigration Enquiry Bureau on 0870 606 7766 to confirm whether their applications have arrived. They can also write to ECAA@UKBA.gsi.gov.uk to check on the application's progress"
htc

New postby miyu » Sun Apr 15, 2012 10:09 pm

based / htc ;

Ben de 26 Subat`ta ECAA1 formumu posta ile gonderdim, hala bir haber yok. Sirketin HR`indan da benimle ilgili referans alinmak istendigine dair bir email gelmedi demek ki henuz referans kontrolu icin sirketi de aramamislar. Asagidaki haberi hafta sonu buldum. ECAA vizelerindeki gecikmeden bahsetmisler. htc sen iletisim bilgilerini buradan almissin galiba.

http://www.londragazete.com/haber_detay ... erID=10595

Benim TIER1`in suresi 8 Temmuz`da doluyor. O zamana kadar haber cikmazsa sonra da vize basvuruma red gelirse ne yaparim diye kara kara dusunuyorum. Plan yapacak hic sure kalmayacak bana o zaman, apar topar ulkeyi terk etmem gerekecek. Evi arabayi ne yaparim bilmiyorum.

Ben de yarin bu haberde yazan numarayi arayacagim, bakalim ne diyecekler.
miyu

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü