Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

İngiltere turist vizesi

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby septikpip » Thu May 29, 2008 10:51 am

Bu başlık daha once açıldı mı bilmiyorum biraz baktım ama goremedim eger varsa kusura bakmayın.
Efendim şimdi ben londraya gidiş biletimi aldım(29haziran) ama daha vize yok vize nasıl alınır onu da bilmiyorum.kısa sure once vize almış olan ya da bu konuda beni aydınlatacak olan olursa sevinirim.

ayrıca vize ile ilgili diger sorunlarımızı da bu başlık altında konusuruz diye dusundum.

teşekkürler.
RuDe BoY
septikpip

New postby deep » Thu May 29, 2008 11:41 am

Bir çok vize türü var. Bu site genel olarak HSMP programı ile alınabilen çalışma izni üzerine. Senin turist vizesine ihtiyacın var sanırım?
deep
ROBERT PLANT

New postby 386-DX » Thu May 29, 2008 5:50 pm

386-DX
ROBERT PLANT

New postby davsan » Thu May 29, 2008 10:10 pm

walla ben en son biraktigimda ingiltere vizesiyle ilgili basvurular acenta araciliigiyla yapiliyordu... setur'a veriyordun belgelerini, senin adina basvuruyorlardi...

benim annemle babam da eylul gibi yenilediler (turist) vizelerini, onlar da oyle yapti. sonrasinda degistiyse bilemiycem. ama ogrenmek isterim, nitekim aile efradinin kalanina da bir turistik vize girisimimiz olacaktir yakinda.
davsan
BAŞKAN

New postby AlaturkaIstanbul » Sat May 31, 2008 7:08 am

Ben de geçen sene Eylülde İngiltereye gitmiştim ama ben vize aldıktan sonra turistik vize alma koşulları bile değişmiş. Geçen hafta bir arkadaşım İngiltereye gitti oradan biliyorum. Önceden konsolosluğa verdiğin her Türkçe evrağın şimdi yeminli tercüman tarafından İngilizceye çevrilmiş halini istiyorlarmış.

İşin maliyeti de, verdiğin uğraş da tavan yapmış...
AlaturkaIstanbul

New postby shanga » Tue Jun 10, 2008 6:55 am

HSMP basvurusunun reddedilmesi UK icin bi daha turist vs. vize almayı engeller mi sizce?76. gun bugun! Vize basvurusunda soruyolar ya daha once reddedildi mi die,fislemesinler bizi :shock:
shanga

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü