Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara Anlaşması Uzatma - extension

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 1:48 pm

Arkadaslaaar!!! Bu kız da 3 yıllık vizesini aldi iki dakika once! :)
Cok mutluyum su an!

Darisi bekleyen herkesin basına! Teker teker alacaksınız siz de :)
denizse

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 1:49 pm

Çok sevindim hayirli olsun :)

denizse wrote:Arkadaslaaar!!! Bu kız da 3 yıllık vizesini aldi iki dakika once! :)
Cok mutluyum su an!

nomad

New postby sercansanal » Mon Sep 21, 2020 2:06 pm

Tebrik ederim @denizse darisi bizim basimiza. Sadece IDV uzerinden yaptin degil mi randevu alip parmak izine gitmedin?
denizse wrote:Arkadaslaaar!!! Bu kız da 3 yıllık vizesini aldi iki dakika once! :)
Cok mutluyum su an!

sercansanal

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 2:11 pm

Cok mutluyum su an!

Gecen gun hata yapip adinin karsinda yazmiyor demistim demekki icime dogmus :D Hayirli ugurlu olsun. Bu forum bir nomad'a birde bana kalir. Alan gidiyor arkadas ya :))))

nomad wrote:Çok sevindim hayirli olsun :)

Cok mutluyum su an!

Cok sevindim diye yazarken klavye seslerin buralara kadar geliyor :)
ihatevisa

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 2:18 pm

isim----Vize Bitis-Online Basvuru-Submit-Randevu-Sonuc
Akk-------23 Nisan--27 Mart-- IDV 19 Agustos--> 6 Ekim OLUMLU (3 YILLIK)
drosseros 31 Mayıs--29 Nisan-- IDV 25 Ağustos---> 17 Eylül OLUMLU (3 YILLIK)
denizse--25 Haziran--27 Mayis--10 Temmuz-- IDV 27 Ağustos -> 21 Eylül OLUMLU (3 YILLIK)
nomad--30 Haziran--13 Haziran--12 Temmuz-- IDV 28 Ağustos--> 29 Eylül OLUMLU (3 YILLIK)
iznail -- 06 Temmuz --31 Mayıs -- 19 Temmuz -- IDV 28 Ağustos--> Sonuc bekleniyor
Stella---27 Haziran--29 Mayıs------11 Ağustos----IDV 29 Agustos--> Sonuc bekleniyor
fiddishback-16 Mayis--27 Nisan--16 Temmuz ----IDV 3 Eylül---> 24 Eylül OLUMLU (1 YILLIK)
mstmyr --10 Haziran-- 18 Mayıs -- 23 Temmuz --IDV 4 Eylul---> Sonuc bekleniyor
Eemre_--20 Haziran--18 Mayis----28 Temmuz--- IDV 4 Eylül--> Sonuc bekleniyor
izmir3535--10 haziran------------IDV 4 Eylul--> Sonuc bekleniyor
denizya --- ----- 17 Nisan ---- IDV 4 Eylul -----Sonuc bekleniyor
galacos---1 Eylül---3 Ağustos-----13 Ağustos------IDV 5 Eylül-->Sonuç bekleniyor
baiern--1 Eylul---24 Agustos---IDV 9 Eylul----> Sonuc Bekleniyor
Istanbullondra---20 Mayis----> IDV uzerinden randevu (4 Eylül) ---> OLUMLU (3 YILLIK) 21 Eylül
outtree--22 Nisan 2022--10 Temmuz--13 Ağustos (Opt out)--> OLUMLU (ILR) 26 Aug
eccuk-----8 Mayis---16 Nisan--15 Ağustos-19 Ağustos (Opt out)--> OLUMLU (3 yıllık)
Ozge_e 8 Haziran------12Mayıs----21 Temmuz---Opt Out--> OLUMLU (1 yıllık)
ihatevisa-16 Agustos-- 10 Temmuz------ 8 Eylul(Randevu)---> Sonuc bekleniyor
Last edited by denizse on Tue Oct 06, 2020 10:10 pm, edited 5 times in total.
denizse

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 2:22 pm

Herkese teşekkürler arkadaslar, daha buradayım merak etmeyin :) Önümüzde BRP bekleyecegimiz bir süreç daha var beraber atlatilacak :)

@sercansanal Evet, IDV Appten submit ettim randevusuz. Yazarken bir cümle, yasarken bir omur :)
@istanbullondra Ayni gun almisiz! 3 sene sonra buluşalım mi burada yine :)
@ihatevisa :) Ben 22sinde alırım diye bekliyordum orantisiz güç kullanmisim enerjide, 21i gönderdiler hahahahaha

Bence bu hafta sıradan herkes alacak teker teker. hadi bakalım, bekliyoruz haberlerinizi.
denizse

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 2:35 pm

Bizde aliriz yakinda... aliriz abi ya... az kaldi...

@denizse naptin dun rahibi kiliseden aldin dimi :)) @akk bile sonuç almadi ne iş :))

Bu arada Deniz'in BRP biraz geç gelecege benziyor :P

ihatevisa wrote:
Gecen gun hata yapip adinin karsinda yazmiyor demistim demekki icime dogmus :D Hayirli ugurlu olsun. Bu forum bir nomad'a birde bana kalir. Alan gidiyor arkadas ya :))))

nomad wrote:Çok sevindim hayirli olsun :) ...

Cok sevindim diye yazarken klavye seslerin buralara kadar geliyor :)
nomad

New postby Akk » Mon Sep 21, 2020 2:36 pm

Listenin en ustunde orgeneral rutbesiyle bekliyorum. Emir komuta zinciri kirilmis:)
Sonuclarini alan arkadaslara tebrikler:)
Akk

New postby zumur » Mon Sep 21, 2020 2:37 pm

Akk wrote:Listenin en ustunde orgeneral rutbesiyle bekliyorum. Emir komuta zinciri kirilmis:)

Bizim aynı tarihler, randevu versiyonu benim sadece :) Darısı başımıza ozaman
zumur

New postby Akk » Mon Sep 21, 2020 2:42 pm

zumur wrote:
Akk wrote:Listenin en ustunde orgeneral rutbesiyle bekliyorum. Emir komuta zinciri kirilmis:)

Bizim aynı tarihler, randevu versiyonu benim sadece :) Darısı başımıza ozaman

Maresal rutbesine erismeyelimde hayirlisi ile gelsin:)
Akk

New postby denizya » Mon Sep 21, 2020 2:52 pm

Cok mutluyum su an!

Süper, hayırlı uğurlu olsun :) Darısı başımıza bekliyoruz.
denizya

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 2:55 pm

denizse wrote:Herkese teşekkürler arkadaslar, daha buradayım merak etmeyin :) Önümüzde BRP bekleyecegimiz bir süreç daha var beraber atlatilacak :)

@sercansanal Evet, IDV Appten submit ettim randevusuz. Yazarken bir cümle, yasarken bir omur :)
@ihatevisa :) Ben 22sinde alırım diye bekliyordum orantisiz güç kullanmisim enerjide, 21i gönderdiler hahahahaha

Bence bu hafta sıradan herkes alacak teker teker. hadi bakalım, bekliyoruz haberlerinizi.

Ney 3 sene sonra burada yeniden bulusalim mi :D :D :D benim indefinite icin son 10 ay 22 gun sonra indefinte aldigim gun sirketi kapaticam 1 gun gecirmiyecem :D ve en az 3 aylik tatil plani var aklimda cocugun okulu kapanacak ve bu adam bir cikacak ipinden cozulmus boga gibi fransa dan girip ispanya dan amerika ya cikicam :D :D :D ankara anlasmasi evraklari yakicam siket iflasi vericem

Niye ben listenin en al tarafindayim :( :( :(

O bu degil de sakasi bir yana 16 mart olayindan once indefinite basvuru yapacak arkadasim vardi ne var la bebe 1 yil daha bekle ne olacak demistim o kadar zor olamaz dedim sorma omrumden omur gitti dedi. Seni gorucem bakalim 4 sene diye konsantre olup 5 seneye uzayinca siyirirsin demisti harbiden simdi indefinite sonucu beklerken uzatma bekliyoruz nasil zor sacma salak bir durum. Yasasin ingiliz adaletsizligi
ihatevisa

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 3:01 pm

Abi çok guzel bir hayatin arefesindesin ya. Nerde biz daha yeni başladik. Tavsiyem bi Tenere 700 al yada caravan yaptir duş yola :)

ihatevisa wrote:
denizse wrote:Herkese teşekkürler arkadaslar, daha buradayım merak etmeyin :) Önümüzde BRP bekleyecegimiz bir süreç daha var beraber atlatilacak :)

Ney 3 sene sonra burada yeniden bulusalim mi :D :D :D benim indefinite icin son 10 ay 22 gun sonra indefinte aldigim gun sirketi kapaticam 1 gun gecirmiyecem :D ve en az 3 aylik tatil plani var aklimda cocugun okulu kapanacak ve bu adam bir cikacak ipinden cozulmus boga gibi fransa dan girip ispanya dan amerika ya cikicam :D :D :D ankara anlasmasi evraklari yakicam siket iflasi vericem

O bu degil de sakasi bir yana 16 mart olayindan once indefinite basvuru yapacak arkadasim vardi ne var la bebe 1 yil daha bekle ne olacak demistim o kadar zor olamaz dedim sorma omrumden omur gitti dedi. Seni gorucem bakalim 4 sene diye konsantre olup 5 seneye uzayinca siyirirsin demisti harbiden simdi indefinite sonucu beklerken uzatma bekliyoruz nasil zor sacma salak bir durum. Yasasin ingiliz adaletsizligi
nomad

New postby denizya » Mon Sep 21, 2020 3:23 pm

ihatevisa wrote:

Indefinite'e 10 ay kalmışken siz çok da şey yapmasanız aslında :))))
denizya

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 3:28 pm

@Nomad ahahaha tum inançları arkama aldim, sen güldün ama dedim iste yaparım diye :)
@ihatevisa hocam ezmeseydin keske yaa :) Biz daha yolun basındayız vizyonumuz bir sonraki başvuruya yetiyor su an :)
@Akk Senin sonuc icin bu cuma uygun mudur? ona gore calismalara başlıyorum. Iyice kafayı yedim yeminle bana 3 yıllık vize veren de ne biliyim dgfjshdjfhs senin arkanda Deniz var, o mail gelecek!
denizse

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü