Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara Anlaşması Uzatma - extension

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 3:29 pm

denizya wrote:
ihatevisa wrote:
denizse wrote:Herkese teşekkürler arkadaslar, daha buradayım merak etmeyin :) Önümüzde BRP bekleyecegimiz bir süreç daha var beraber atlatilacak :)

@sercansanal Evet, IDV Appten submit ettim randevusuz. Yazarken bir cümle, yasarken bir omur :)
@istanbullondra Ayni gun almisiz! 3 sene sonra buluşalım mi burada yine :)
@ihatevisa :) Ben 22sinde alırım diye bekliyordum orantisiz güç kullanmisim enerjide, 21i gönderdiler hahahahaha

Bence bu hafta sıradan herkes alacak teker teker. hadi bakalım, bekliyoruz haberlerinizi.

Ney 3 sene sonra burada yeniden bulusalim mi :D :D :D benim indefinite icin son 10 ay 22 gun sonra indefinte aldigim gun sirketi kapaticam 1 gun gecirmiyecem :D ve en az 3 aylik tatil plani var aklimda cocugun okulu kapanacak ve bu adam bir cikacak ipinden cozulmus boga gibi fransa dan girip ispanya dan amerika ya cikicam :D :D :D ankara anlasmasi evraklari yakicam siket iflasi vericem

Niye ben listenin en al tarafindayim :( :( :(

O bu degil de sakasi bir yana 16 mart olayindan once indefinite basvuru yapacak arkadasim vardi ne var la bebe 1 yil daha bekle ne olacak demistim o kadar zor olamaz dedim sorma omrumden omur gitti dedi. Seni gorucem bakalim 4 sene diye konsantre olup 5 seneye uzayinca siyirirsin demisti harbiden simdi indefinite sonucu beklerken uzatma bekliyoruz nasil zor sacma salak bir durum. Yasasin ingiliz adaletsizligi

Indefinite'e 10 ay kalmışken siz çok da şey yapmasanız aslında :))))

Indefine kartini delip boynuma asmayi metroya otobuse binerken oyster yerine indefinite kartimi basmayi petrol alirken kredi karti ile odeme yerine indefinite ile odemeyi hayal ediyorum. Gorevli bu ne diyince pardon ya indefinite yeni aldim da oyster kredi kartimla la karistirmisim filan demek istiyorum. Hatta cerveletip duvara asisam 600dpi da tarayip tshirt bastircam bunaldim :D :D :D
ihatevisa

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 3:31 pm

@site memuru fazla geyik yaptik. Halimizden anla tesekkurler.
ihatevisa

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 3:31 pm

@ihatevisa Hayaller cok iyi :) hepimiz cok temiz delirdik gercekten :))))

Site memuru hepimizi ucurcak hepimizi. Sadece bekliyor su an en can alici ani :)
denizse

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 3:51 pm

Birisi cikip demiyor ki su sekilde MEYIL geliyor diye KOPI PASTE yapin isimlerinizi silip en azindan okurken tatmin olalim. Hayatimizin geri kalan 5 dakikasini da okuyrak gecirelim.
ihatevisa

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 3:59 pm

Sizce bu saatten sonra mail gelir mi? Yoksa refresh enerjimizi yarina mi birakalim?
nomad

New postby Akk » Mon Sep 21, 2020 4:03 pm

denizse wrote:@Nomad ahahaha tum inançları arkama aldim, sen güldün ama dedim iste yaparım diye :)
@ihatevisa hocam ezmeseydin keske yaa :) Biz daha yolun basındayız vizyonumuz bir sonraki başvuruya yetiyor su an :)
@Akk Senin sonuc icin bu cuma uygun mudur? ona gore calismalara başlıyorum. Iyice kafayı yedim yeminle bana 3 yıllık vize veren de ne biliyim dgfjshdjfhs senin arkanda Deniz var, o mail gelecek!

Cuma pek gec gozukuyor ama gelsinde zarari yok:)
Alalim su vizeleri, kutlama etkinligi yapalim hep beraber...
Akk

New postby Eemre_ » Mon Sep 21, 2020 4:11 pm

@denizse, hayirli ugurlu olsun :) darisi hepimizin basina..
Tam olarak onay mailinin hangi mail adresinden geldigini yazabilir misiniz usenmezseniz :) Ona ozel bildirim koyucam da :)

Hakikaten temiz delirdik:)))
Eemre_

New postby iznail » Mon Sep 21, 2020 4:11 pm

@denizse hayırlı olsun. Darısı başımıza. herkesi heyecanlındı senin sonuç :)

@nomad bugün ben de beklerdim heyecanla, gelen mail yok.
Yarın ya da bu hafta olumlu maili alırız diye düşünüyorum.
iznail

New postby istanbullondra » Mon Sep 21, 2020 4:19 pm

@nomad 28 ağustos IDV app üzerinden tek kişilik başvurusunu tamamlayan arkadaşıma az önce 3 yıllık onay emaili geldi.

vize bitiş 21 haziran
evrak submit 15 ağustos
IDV app 28 ağustos
Sonuç 3 yıllık 21 Eylül

hadi inşallah sizinki de gelir
istanbullondra

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 4:27 pm

inş. Teşekkurler.
Hayirli olsun :)

istanbullondra wrote:@nomad 28 ağustos IDV app üzerinden tek kişilik başvurusunu tamamlayan arkadaşıma az önce 3 yıllık onay emaili geldi.

vize bitiş 21 haziran
evrak submit 15 ağustos
IDV app 28 ağustos
Sonuç 3 yıllık 21 Eylül

hadi inşallah sizinki de gelir
nomad

New postby ihatevisa » Mon Sep 21, 2020 4:28 pm

Saat 17.30 bu saatten sonra bir karar gelecegini dusunmuyorum. Good night everybody see you tomorrow diyorum hepinize . Birazda disari cikip disarda komsulara sarayim emekli asker gibi gidip yan komsunun arabasinin silecegini kaldirayim.
ihatevisa

New postby denizya » Mon Sep 21, 2020 4:29 pm

nomad wrote:Sizce bu saatten sonra mail gelir mi? Yoksa refresh enerjimizi yarina mi birakalim?

Geç saatlerde de email alanlar oldu. Hafta içi geceli gündüzlü çalışıyorlar gibi sanki.
denizya

New postby denizse » Mon Sep 21, 2020 5:28 pm

Tabii söyleyeyim, mail direct homeoffice uzantili geliyor. Baslik da ECAA seklinde.
Metinde karar yazmıyor. (Please find attached the decision letter informing you of the outcome of your application for leave to remain in the UK.) Caseworker in ismi ve bilgileri var mailin altinda.
Ektede de decision letter, cover letter ve OVRO location in bilgilerini içeren bir belge geliyor.

@iznail ortalık biraz costu evet :) Darisi basınıza...
@nomad Valla bence geç saatte de gelebilir. Enerjileri kapamayın :)
@Akk hepiniz vizeleri alınca partileyelim güzide bir London parkında :) Kahvesiz :)))
denizse

New postby gndlf » Mon Sep 21, 2020 6:44 pm

Arkadaşlar word formatındaki business plan dosyası, ukvcas sitesine mi yükleniyor, yoksa gov.uk'ye mi? Ya da her ikisine de mi?
Teşekkürler
gndlf

New postby nomad » Mon Sep 21, 2020 7:15 pm

@denizse basvuru formunda travel historye birşeyler girmişmiydin? Ve IDV app ile sadece resimli passaport sayfasini mi yukledin?
nomad

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü