Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara Anlaşması Uzatma - extension

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby soysale » Mon Oct 26, 2020 11:38 am

Arkadaslar herkese selam,
Ben 3 yillik uzatma mailini 21.09.2020 aldim ama BRP'mi alamadim hala.
uzun ugraslar sonunda BRP'min 25.09.2020'de geldigini ve deliver edilemedigi icin TNT deposuna geri gittigini ogrendim. Ama yalan evdeydim ve gelen giden olmadi. Neyse simdi derdim o degil.
TNT'ye hicbir sekilde ulasamiyorum. 0345 608 0630 bu numarayi ariyorum. 62dk bekledim. en sonunda sistem hatasi oldu diyip bitirdiler aramayi. suan yine call'dayim ama cevap verecekler gibi gorunmuyor.
TNT'ye ulasmanin baska bir yolu var midir?
soysale

New postby esraersal » Mon Oct 26, 2020 11:54 am

soysale wrote:Arkadaslar herkese selam,
uzun ugraslar sonunda BRP'min 25.09.2020'de geldigini ve deliver edilemedigi icin TNT deposuna geri gittigini ogrendim. Ama yalan evdeydim ve gelen giden olmadi. Neyse simdi derdim o degil.
TNT'ye hicbir sekilde ulasamiyorum. 0345 608 0630 bu numarayi ariyorum. 62dk bekledim. en sonunda sistem hatasi oldu diyip bitirdiler aramayi. suan yine call'dayim ama cevap verecekler gibi gorunmuyor.

Sosyal medya hesaplarından ulaşmayı deneyin bence. Facebook, Twitter vs oralardan yazın
esraersal

New postby adrianmonk » Mon Oct 26, 2020 12:56 pm

soysale wrote:Arkadaslar herkese selam,

teslimat icin bir daha geleceklerdir. Bu sefer telefon ile ararlar. telasa gerek yok. o asamaya geldiyse mutlaka size ulasir BRP.
adrianmonk

New postby EsraZeynep » Mon Oct 26, 2020 1:16 pm

Arkadaslar su an ellerim titriyor yazarken.
Sevinçten agliyorum. 9 aydır ne çektiğimi bir Allah bir ben bilirim.
Az once uzatma mailimizi aldık. Hepinize cani gönülden sabir ve bol şans diliyorum. Bizim ki geldiyse hepinizin ki gelecektir emin olun lütfen. Benim gibi umudunuzu yitirmeyin. 30 Ocak online / 22 Subat vize bitis/ 18 Subat biyometrik/ 26 Ekim 1 yil uzatma. Ama bizim parmakizi sorunumuz vardi ve covid sebebiyle tekrar randevuya götürmek istememiştim cocugu biliyorsunuz. Buna da şükür.

Hepinize sevgiler,
EsraZeynep
EsraZeynep

New postby esraersal » Mon Oct 26, 2020 1:22 pm

EsraZeynep wrote:Arkadaslar su an ellerim titriyor yazarken.
Az once uzatma mailimizi aldık. Hepinize cani gönülden sabir ve bol şans diliyorum. Bizim ki geldiyse hepinizin ki gelecektir emin olun lütfen. Benim gibi umudunuzu yitirmeyin. 30 Ocak online / 22 Subat vize bitis/ 18 Subat biyometrik/ 26 Ekim 1 yil uzatma. Ama bizim parmakizi sorunumuz vardi ve covid sebebiyle tekrar randevuya götürmek istememiştim cocugu biliyorsunuz. Buna da şükür.

Hepinize sevgiler,
EsraZeynep

Tebrikler, çok sevindim sizin adınıza.
esraersal

New postby gndlf » Mon Oct 26, 2020 1:31 pm

Önceki sayfada paylaşılan vidyodan anladığım:
1) halihazırda vizesi olanlar, eğer tek ise, sorun yok. Aralık sonrası, aynı şekilde uzatma yapacaklar
2) halihazırda vizesi oluanlar evli ise,ve eşlerinin henüz vizesi yoksa, değişiklikler söz konusu.
Doğrumuyum arkadaşlar ?
gndlf

New postby ihatevisa » Mon Oct 26, 2020 1:33 pm

Hepinize sevgiler,
EsraZeynep

Cok sevindim. Hayrli ugurlu olsun ...Neden 1 yil acaba ?
ihatevisa

New postby Ayca_ » Mon Oct 26, 2020 2:00 pm

Süper, tebrikler! Gerçekten ben bile okurken heyecanlandım.

Hepinize sevgiler,
EsraZeynep
Ayca_

New postby zumur » Mon Oct 26, 2020 2:10 pm

Ay benim bile gözlerim yaşardı! Resmen kendim 6 ay beklememe rağmen @esrazeynep'in bi gelsin artık ya diyip duruyodum. Gözün aydın, çok sevindim ya

Sebebini bilmiyorum ama 1 yıllık olmasının güzel yanlaranı düşünelim. 1+1+3 olsun bizim olsun bence, huzurlu uykular diliyorum ailenize :)

Darısı bekleyenlere

Hepinize sevgiler,
EsraZeynep
zumur

New postby ihatevisa » Mon Oct 26, 2020 2:22 pm

Bu arada arkadaslar en yakin tarihte kim interview yapacak ? Gelismeleri yazmayi unutmayin lutfen
ihatevisa

New postby fatihsoydan » Mon Oct 26, 2020 2:28 pm

Elhamdulillah 9 aylık saçma bekleyiş sona ermiş.
Bizler de kısa zamanda hayrlı haberler alırız inşaAllah.
Ben bu hafta cevap gelmezse haftaya Türkiye’ye gideceğim artık çocukları ve eşimi çok özledim.
fatihsoydan

New postby ihatevisa » Mon Oct 26, 2020 2:43 pm

fatihsoydan wrote:Elhamdulillah 9 aylık saçma bekleyiş sona ermiş.
Bizler de kısa zamanda hayrlı haberler alırız inşaAllah.
Ben bu hafta cevap gelmezse haftaya Türkiye’ye gideceğim artık çocukları ve eşimi çok özledim.

9 ay dile kolay valla 1 yillik verseler 2 ay sonra yeniden basvurunu iceri gondermek dosyani hazirlamak zorunda kalacaksin . Resmen 2 basvuru ortalama 1.5 yilda cevaplanacak adamin omrunden omur gider. :( Bu herifler gercekten ne yapiyor acaba ? Nasil bir kafa ile calisiyorlar. Probleminiz ola da 9 ayda cozulmeye insallah 9 ay kivir kivir kivranasiniz 9 ayda 99 dogurasiniz.
Last edited by ihatevisa on Mon Oct 26, 2020 2:45 pm, edited 2 times in total.
ihatevisa

New postby Tugce88 » Mon Oct 26, 2020 2:44 pm

Gözünüz aydin Esra hanim, birsey sormak istiyorum vize bitis tarihinize göre mi onay verdiler acaba? Yeni vizenizin bitis tarihi nedir? Bugun onay geldigine gore 2021 Ekim olmasi gerek diye biliyorum ben de o yüzden sormak istedim.
Tugce88

New postby boldpilotuk » Mon Oct 26, 2020 3:44 pm

Tugce88 wrote:Gözünüz aydin Esra hanim, birsey sormak istiyorum vize bitis tarihinize göre mi onay verdiler acaba? Yeni vizenizin bitis tarihi nedir? Bugun onay geldigine gore 2021 Ekim olmasi gerek diye biliyorum ben de o yüzden sormak istedim.

Vize bitiş tarihleri hep ilk BRP deki başlangıç günü/ayı dır. Yani Temmuz 2020 de bittiyse taa ekimde bile alsanız sonucu, temmuz 2021 basmışlardır BRP ye.
boldpilotuk

New postby Tugce88 » Mon Oct 26, 2020 3:48 pm

boldpilotuk wrote:
Tugce88 wrote:Gözünüz aydin Esra hanim, birsey sormak istiyorum vize bitis tarihinize göre mi onay verdiler acaba? Yeni vizenizin bitis tarihi nedir? Bugun onay geldigine gore 2021 Ekim olmasi gerek diye biliyorum ben de o yüzden sormak istedim.

Vize bitiş tarihleri hep ilk BRP deki başlangıç günü/ayı dır. Yani Temmuz 2020 de bittiyse taa ekimde bile alsanız sonucu, temmuz 2021 basmışlardır BRP ye.

Cok tesekkurler bilgilendirdiginiz icin...
Tugce88

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü