Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara Anlaşması Uzatma - extension

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby KareKökKovid19 » Fri Jul 16, 2021 2:29 pm

18.2.2021 Manchester parmak izi 15.7.2021 ILR onay email , danışmansız mülakatsız.
KareKökKovid19

New postby ihatevisa » Fri Jul 16, 2021 2:46 pm

KareKökKovid19 wrote:18.2.2021 Manchester parmak izi 15.7.2021 ILR onay email , danışmansız mülakatsız.

Hayirli ugurlu olsun. Darisi bizlere insAllah
ihatevisa

New postby ci1907 » Fri Jul 16, 2021 3:23 pm

KareKökKovid19 wrote:18.2.2021 Manchester parmak izi 15.7.2021 ILR onay email , danışmansız mülakatsız.

Hayirli olsun, Online basvuruyu ne zaman yaptiniz acaba ?
ci1907

New postby ichucky » Fri Jul 16, 2021 3:40 pm

Hayırlı olsun. Sizin ki ILR imiş. Bizi özel olarak süründürüyorlar galiba. Yabancı forumlarda bütün ILR'lerin 1-2 ay zarfında geldiği görülüyor. 2 ayda gelene noluyoruz yaw diye kızanlar var. Türklere özel bir durum mevcut. Neden acaba!
Last edited by ichucky on Fri Jul 16, 2021 3:46 pm, edited 1 time in total.
ichucky

New postby KareKökKovid19 » Fri Jul 16, 2021 3:45 pm

ihatevisa wrote:

Hayirli ugurlu olsun. Darisi bizlere insAllah

Teşekkürler
KareKökKovid19

New postby KareKökKovid19 » Fri Jul 16, 2021 3:45 pm

ichucky wrote:

Hayırlı olsun. Sizin ki ILR imiş.

Teşekkürler
KareKökKovid19

New postby KareKökKovid19 » Fri Jul 16, 2021 3:48 pm

ci1907 wrote:

Hayirli olsun, Online basvuruyu ne zaman yaptiniz acaba ?

Teşekkürler , dosyanız parmak izi verdiğiniz gün açılıp yüklediğiniz evraklar içine aktarılıyor, bu yüzden online başvuru tarihininn hiç bir önemi yok.Online başvuru ,randevu sürecini başlatabilmek için var.
KareKökKovid19

New postby denizse » Fri Jul 16, 2021 11:22 pm

Ne bayiliyorsunuz insan linclemeye yemin ederim ya... Kizcagiz yazmayın demis ama dayanamayacağım. Red aldiklarini, sebepleriyle, en ince detayına kadar belki birilerine ornek olur diye anlatmis. Birinize red gelse yemin ederim bu kadar aciklikla paylasmazdiniz biri bir laf eder diye o da ayri bir konu. Kizin yazdiklarinin Icinden bir cümleyi çekip cocuk gibi site memuruna şikayet etmişsiniz :D Bu hale ne zaman geldiniz ya, inanılmaz. Site memurunun bir posta saniyesinde müdahale ettigine sahit olmadınız sanırım siz, ben oldum çok kez. Yani milyon kez şikayet etmenize gerek yok arkadaslar. Herkesin de sizin kadar akli var çok sukur. Asil sizin gibi her seyi lincleme timi yüzünden insanlar doğru ya da yanlış düşündüklerini acikca yazamiyorlar. Onu ne yapicagiz peki? Biz de sizi mi ispiyonlayalım :D Isteyen danismanla calisir, onlari over (Kaldı ki kız övmedi bile neyse size anlatamicam bastan), istemeyen calismaz kendi başvurur, yaptigini over. Herkesin dosyası baska, ihtiyacı baska. Su ülkede yaşıyorsunuz hepiniz yillardir hic mi bir şey öğrenemediniz birakin su kafalari artık ya. Hele ki bazilari her seyi inanılmaz bildigini ve digerlerinin hiçbir şey bilmediğini falan düşünüyor bence. Yaw he he, siz mükemmelsiniz :D

Hadi beni de şikayet edin simdi goreyim sizi :DD
denizse

New postby oogway » Sat Jul 17, 2021 12:49 pm

Ben sahsen bu foruma her dusundugumu yazmaktan cekiniyorum.
oogway

New postby orduevi » Sat Jul 17, 2021 5:39 pm

denizse wrote:Ne bayiliyorsunuz insan linclemeye yemin ederim ya... Kizcagiz yazmayın demis ama dayanamayacağım. Red aldiklarini, sebepleriyle, en ince detayına kadar belki birilerine ornek olur diye anlatmis. Birinize red gelse yemin ederim bu kadar aciklikla paylasmazdiniz biri bir laf eder diye o da ayri bir konu. Kizin yazdiklarinin Icinden bir cümleyi çekip cocuk gibi site memuruna şikayet etmişsiniz :D Bu hale ne zaman geldiniz ya, inanılmaz. Site memurunun bir posta saniyesinde müdahale ettigine sahit olmadınız sanırım siz, ben oldum çok kez. Yani milyon kez şikayet etmenize gerek yok arkadaslar. Herkesin de sizin kadar akli var çok sukur. Asil sizin gibi her seyi lincleme timi yüzünden insanlar doğru ya da yanlış düşündüklerini acikca yazamiyorlar. Onu ne yapicagiz peki? Biz de sizi mi ispiyonlayalım :D Isteyen danismanla calisir, onlari over (Kaldı ki kız övmedi bile neyse size anlatamicam bastan), istemeyen calismaz kendi başvurur, yaptigini over. Herkesin dosyası baska, ihtiyacı baska. Su ülkede yaşıyorsunuz hepiniz yillardir hic mi bir şey öğrenemediniz birakin su kafalari artık ya. Hele ki bazilari her seyi inanılmaz bildigini ve digerlerinin hiçbir şey bilmediğini falan düşünüyor bence. Yaw he he, siz mükemmelsiniz :D

Sacmalama.

orduevi

New postby orduevi » Sat Jul 17, 2021 5:40 pm

denizse wrote:Ne bayiliyorsunuz insan linclemeye yemin ederim ya... Kizcagiz yazmayın demis ama dayanamayacağım. Red aldiklarini, sebepleriyle, en ince detayına kadar belki birilerine ornek olur diye anlatmis. Birinize red gelse yemin ederim bu kadar aciklikla paylasmazdiniz biri bir laf eder diye o da ayri bir konu. Kizin yazdiklarinin Icinden bir cümleyi çekip cocuk gibi site memuruna şikayet etmişsiniz :D Bu hale ne zaman geldiniz ya, inanılmaz. Site memurunun bir posta saniyesinde müdahale ettigine sahit olmadınız sanırım siz, ben oldum çok kez. Yani milyon kez şikayet etmenize gerek yok arkadaslar. Herkesin de sizin kadar akli var çok sukur. Asil sizin gibi her seyi lincleme timi yüzünden insanlar doğru ya da yanlış düşündüklerini acikca yazamiyorlar. Onu ne yapicagiz peki? Biz de sizi mi ispiyonlayalım :D Isteyen danismanla calisir, onlari over (Kaldı ki kız övmedi bile neyse size anlatamicam bastan), istemeyen calismaz kendi başvurur, yaptigini over. Herkesin dosyası baska, ihtiyacı baska. Su ülkede yaşıyorsunuz hepiniz yillardir hic mi bir şey öğrenemediniz birakin su kafalari artık ya. Hele ki bazilari her seyi inanılmaz bildigini ve digerlerinin hiçbir şey bilmediğini falan düşünüyor bence. Yaw he he, siz mükemmelsiniz :D

Sacmalama.
orduevi

New postby denizse » Sat Jul 17, 2021 7:09 pm

@orduevi 'den yine çok kaliteli bir post, sasırdım mi? Asla :D Size yakisir... Aynen devam.

Haddinizi bilmeyi, ahkam kesmeden düşüncelerinizi paylasabilmeyi, paylaşanı ezmeye kalkmadan bilgilendirmeyi, günlük hayatlarınızda/is ortamınızda ezilen egolarinizi burada tatmin edemeyeceğinizi öğreneceksiniz. Ogrenemezseniz de, ancak 'saçmalama' dersiniz, elinize bir de davul alin dan dan dan vura vura gezersiniz.

orduevi wrote:

Sacmalama.
denizse

New postby Site Memuru » Sat Jul 17, 2021 9:15 pm

1) Danisman, avukat tayfasinin tek ayak ustunde bin yalan soyledigini bilin. Insanlar 50-60 sayfa Ingilizce dokumani okuyup ne dedigini anlamiyor diye binlerce pound tokatladilar, tokatliyorlar. Dolandiriciliktan farki cok yok. Icerden bilgi aldik diye zirvaladlarini buraya tasiyinca insanlarin irrite olmasi normal.

2) Sonuc beklemekten yoruldu insanlar. Bir umut diye soylentilere itibar etmeleri de normal. Diger arkadaslar da biraz daha halden anlasinlar.

3) Bu mesajdan sonra konuyu uzatan arkadaslari baska mecralara yonlendirecegim.
Site Memuru
Site Admin

New postby ali_the_mac » Mon Jul 19, 2021 8:20 am

Herkese merhaba,

3 Subat basvuru, 10 Mart parmak izi, 14 Temmuz 2. 3 yillik uzatma onay email'i.

Darisi bekleyenlerin basina, iyi haftalar.
ali_the_mac

New postby ihatevisa » Mon Jul 19, 2021 10:55 am

Napaniz forumcular ,

Herkese guzel haberler gelsin simdiden :) bayram hediyesi olsun
ihatevisa

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü