Board index Alaturka Londra Emlakçı

16 şubattan itibaren Londrada kalacak yer arıyorum

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby eliy » Thu Feb 02, 2012 7:56 pm

Selam arkadaslar,
Ankara antaşması vizemi aldım 16 subatta Ingiltereye geliyorum. Londrada bir şirket kurup çalışmaya başlamayı planlıyorum. IT işindeyim 29 yaşında bayanım. Ücreti yüksek olmayan Londraya yakın Kingston KT1 civarları olabilir bilemiyorum bir yer arıyorum.
Tanıdığınız bildiginiz önerebileceginiz bir yer varmı.
Herkese yardımları için tesekkur ederim.
eliy

New postby SEDA » Thu Feb 02, 2012 8:20 pm

Merhaba,

Ben geçen yıl Londradaydım ve şimdi kiralık evlere bakıyordum Angel de bir yer buldum bi senin için çok uygun olacağını düşünüyorum.Linki incele istersen fiyatıda makul görünüyor.Bence en güzel tarafı herşey dahil olması ;

http://www.gumtree.com/p/flats-houses/a ... y/94155779

Bu arada Ankara anlaşmasıyla bende gelmek istiyorum rica etsem sende bana bu konuyla ilgili bilgi verirmisin ,mail adresim xxxxxx.Birde foruma sıksık giremiyorum yeni üye olduğum içinde cevapları kaçırabilirim en iyisi mail o yüzden..

Vizeye türkiyedenmi başvuru yaptın en önemli sorum şimdilik bu ama mailime yazarsan ayrıca çok sevinirim ,görüşmek üzere.
Last edited by Site Memuru on Fri Feb 03, 2012 8:08 am, edited 2 times in total.
Reason: Vizeler hakkinda bilgi icin mail adresi vermeyin, Ankara Analasmasi da Emlakla ilgili bir konu degil, tekrari olmasin
SEDA

New postby Lutfu » Fri Feb 03, 2012 6:37 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Last edited by Lutfu on Thu Apr 12, 2018 7:01 pm, edited 1 time in total.
Lutfu

New postby silvertr » Fri Feb 03, 2012 10:19 am

@SEDA
Seda verdigin mekan Angelda ama eliy Kingston a yakin diyor. Bana dedigin mantikli gelmedi.
@eliy Benim sana tavsiyem Richmond olucaktir. Hem muhut cok nezihtir hemde London tube station bulunyor.
silvertr
ROBERT PLANT

New postby Tirintaz » Fri Feb 03, 2012 5:57 pm

@SEDA
250pw vereceksen bu ulkede her tarafta oda var.hatta o fiyata flat bile tutabilirsiniz.Mesajın samimi gelmedi bana.

@elly
rent a room in uk diye google.co.uk dan aratıp araştırabiirsiniz. tavsiyem çok dikkatli olmanız.yada buraya gelip 1 haftalık uygun bir otele yerleşip birebir daha detaylı araştırmanız.tabiki ordan çeşitli kontaklar kurun fakat sonucu gelip görmeden şartları konuşamdan netleştirmeyin.
3 yıl önce öğrenciyken geldiğimde bir türk kiralama şirketinden ev tutmuştum.başıma gelmeyn kalmamıştı..
Tırnağın varsa başını kaşıyacaksın,Savaşmayı biliyorsan londrada yaşayacaksın..
Tirintaz

New postby eliy » Fri Feb 03, 2012 8:59 pm

Çok teşekkür ederim arkadaslar. Halen araştırmaktayım.
eliy

New postby Nova » Tue Mar 06, 2012 10:25 am

Arkadaslar gumtree ye cok dikkat edin. Bir dolu sahte fotograf ile uckagitcilik yapanlar var. Sakin mekani bizzat gormeden depozito, para vs yollamayin. Uzulursunuz.
Nova

Return to Emlakçı