Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby Sensen » Sat Aug 17, 2019 2:17 pm

BLL wrote:
busrasahra wrote:
BLL wrote:17 nisan başvurusu bugün olumlu geldi.

Uk den başvurdunuz herhalde ?

evet UK den basvurduk.

Sensen wrote:

Hayırlı olsun . İş dalınız nedir

emlak ve projelendirme uzer'ne basvuru yaptik.

Mimar mısınız
Sensen

New postby musician » Sat Aug 17, 2019 5:33 pm

Sensen wrote:
musician wrote:TLS den gelen mailde başvuru teslime hazır yazıyor. Gittiklerinde pasaporta vize basılı olarak teslim almışlar.

""Uk Giriş tarihi 31.08.2019 7 gün içerisinde polis kaydı yapılması gerekir"" yazılı

Ay inşallah bize de öyle gelir
Onlar mı istemiş Ağustos sonu olmasını acaba ?

Yok herhangi bir tarih istememişler, yetkililer kendileri belirlemiş. Ama 3 aya kadar tarih öteleme hakkımız var diye biliyorum.
musician

New postby kido » Sat Aug 17, 2019 6:19 pm

Selamlar Web application, ERP entegrasyonları ve CRM tarafında pazar analizine ihtiyacım var arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
kido

New postby BLL » Sat Aug 17, 2019 7:42 pm

Sensen wrote:

Hayırlı olsun . İş dalınız nedir

emlak ve projelendirme uzer'ne basvuru yaptik.[/quote]

Mimar mısınız[/quote]

muhendıs ve teknık ressam ekıbıyız.
BLL

New postby yigitrader » Sun Aug 18, 2019 9:57 am

Merhaba,
Daha önce sordum ama net bir cevap alamadım bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.

Başvuruda vereceğimiz 6 aylık hesap dökümü için; business plan da göstereceğim tutarın 1.5 aydır bulunduğu hesabın dökümünü almam yeterli midir? (Günlük faiz yüksek verdiği için ev satışı sonrası açtığım bir hesap olduğu için hesap geçmişi ev satışıyla başlıyor), bir kaç yerde 4 bin tl nin üzerinde birikim bulunan hesaplarınızın dökümünü paylaşın tarzı bir bilgiye denk geldim bu durumda maaş hesabımda birikim yapmadığım için dökümünü paylaşmama gerek yok mu?
yigitrader

New postby busrasahra » Sun Aug 18, 2019 10:46 am

1 buçuk aylık hesap dökümü yeterli olur diye düşünüyorum 6 aylık olmasına gerek yok benim gösterdiğim hesap 3 haftalık ve danışmanım bir problem olmaz dedi @yiğitrader
busrasahra

New postby busrasahra » Sun Aug 18, 2019 10:54 am

Maaş dökümü hesabı da göstermeyeceğim sadece ev satışından gelen 3 hafta önceki hesap bukadar. Zaten 2 aylık sgk lıyım aile şirketi olduğu için banka yoluyla maaş da almadım gösterecek hesabım yok. Danışmanım tecrübeli yüzlerce başvuru yapmış bununla ilgili problem yaşamadım dedi ve son 1 aydır başvuru sonuçları geçen 4 5 ay önceye göre daha çok olumlu dönüş oluyormus sanırım ekimde anlaşma bitecek söylentisi olduğu için dha çok alım oluyor olabilir o yüzden de şansımız yüksek diye düşünüyorum @yiğitrader
busrasahra

New postby Sensen » Sun Aug 18, 2019 12:09 pm

yigitrader wrote:Merhaba,
Daha önce sordum ama net bir cevap alamadım bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.

Başvuruda vereceğimiz 6 aylık hesap dökümü için; business plan da göstereceğim tutarın 1.5 aydır bulunduğu hesabın dökümünü almam yeterli midir? (Günlük faiz yüksek verdiği için ev satışı sonrası açtığım bir hesap olduğu için hesap geçmişi ev satışıyla başlıyor), bir kaç yerde 4 bin tl nin üzerinde birikim bulunan hesaplarınızın dökümünü paylaşın tarzı bir bilgiye denk geldim bu durumda maaş hesabımda birikim yapmadığım için dökümünü paylaşmama gerek yok mu?

1,5 ay kısa bir süre. Öncesindeki hesapları da verin . Zaten yasal olarak gelen paraları içeren bir hesapmış neden vermek istemiyorsunuz
Sensen

New postby Sensen » Sun Aug 18, 2019 12:15 pm

busrasahra wrote:1 buçuk aylık hesap dökümü yeterli olur diye düşünüyorum 6 aylık olmasına gerek yok benim gösterdiğim hesap 3 haftalık ve danışmanım bir problem olmaz dedi @yiğitrader

Bir ev veya araba satışı gibi nedenle gelen bir paranın yatırıldığı hesap okursa 1 günlük bile olur bu para nerden geldi pat diye düşünülmez sebebi orda yazıyordur ev satışı diye . Ama diğer arkadaşın ki gibi bu hesaptan çek diğerine yatır ve üzerinden sadece 1,5 ay geçmiş bu para nerden gelen nasıl kazanılan bir paradır diye merak edilir. Bizim hesaplarımız çok karışıktı sürekli başka bankaya transfer (ki arada başka ülkeye gitti geldi o para) geri geldi derken hep aynı miktar bankada olduğundan sıfır bir hesap da açsanız bu eski hesabı göstermemiz lazım dedi avukat. Bırakın karışık kalsın ama ne nedir görünsün diye söyledi
Sensen

New postby busrasahra » Sun Aug 18, 2019 3:59 pm

Daha önce 1buçuk aylık sermayesinin ev satışından gelen para diye bahsetmişti @yiğitrader o yüzden diğer hesaplarını göstermeye gerek yok dedim ama durum farklıysa bilemem tabi @sensen sizin sonucunuzu da merak ediyorum umarım herkes emeğinin karşılığını alır
busrasahra

New postby Sensen » Sun Aug 18, 2019 5:59 pm

busrasahra wrote:Daha önce 1buçuk aylık sermayesinin ev satışından gelen para diye bahsetmişti @yiğitrader o yüzden diğer hesaplarını göstermeye gerek yok dedim ama durum farklıysa bilemem tabi @sensen sizin sonucunuzu da merak ediyorum umarım herkes emeğinin karşılığını alır

Aa tabii ki onunki de ev satışı ise okey. Ama ev satılınca eski hesabına gönderilmiş ve sonra yeni hesap açıp oraya göndermişse, yine soru işareti Olur sadece yeni hesap verilirse. Eski hesapta ev satışını gösterip sonra yeni hesabı da koymak lazım

Cuma günü 18 Temmuz başvuruları geldi. Ct pzr girdi araya, biz de heyecandan uyuyamıyoruz:/ bu mantıkla,sıralı giderse yarın da bize gelecek olumlu gelsin dilerim hepimizin sonucu.
Sensen

New postby yigitrader » Sun Aug 18, 2019 7:02 pm

Sensen wrote:
busrasahra wrote:Daha önce 1buçuk aylık sermayesinin ev satışından gelen para diye bahsetmişti @yiğitrader o yüzden diğer hesaplarını göstermeye gerek yok dedim ama durum farklıysa bilemem tabi @sensen sizin sonucunuzu da merak ediyorum umarım herkes emeğinin karşılığını alır

Aa tabii ki onunki de ev satışı ise okey. Ama ev satılınca eski hesabına gönderilmiş ve sonra yeni hesap açıp oraya göndermişse, yine soru işareti Olur sadece yeni hesap verilirse. Eski hesapta ev satışını gösterip sonra yeni hesabı da koymak lazım

Cuma günü 18 Temmuz başvuruları geldi. Ct pzr girdi araya, biz de heyecandan uyuyamıyoruz:/ bu mantıkla,sıralı giderse yarın da bize gelecek olumlu gelsin dilerim hepimizin sonucu.

1.5 aylık hesaptaki para ev satışından gelen para ve direkt olarak bu yeni açılan hesaba yatırılmış bir tutar yani maaş hesabımdan buraya aktarma gibi bir durum söz konusu değil. @Sensen Diğer hesabı göstermeyim gibi bir düşüncem yok sadece sermaye olarak gösterdiğim tutar ev satışına ait ve bu 1.5 aylık hesapta, ayrıca maaş hesabımda birikim olmadığı için onu göstermek anlamsız geldi o yüzden fikrinizi almak istedim. Sonuç olarak anladığım sermaye olarak gösterdiğim tutar bu 1.5 aylık hesapta olduğu için ve bu satış tutarı zaten bu hesaba transfer edildiği için bunu göstermem yeterli olacak. @busrasahra dilerim sizin de dediğiniz gibi olumlu dönüş alma ihtimalimizin daha yüksek olduğu bir süreçtir haftaya randevu alıp evrakları teslim etmeyi planlıyorum, süreç içindeki herkes için dilerim hayırlısı olur.
yigitrader

New postby yigitrader » Sun Aug 18, 2019 7:03 pm

Sensen wrote:

Dilerim güzel haberlerinizi alırız.
yigitrader

New postby busrasahra » Sun Aug 18, 2019 8:33 pm

Teşekkür ederim umarım inş @sensen
Hesap konusunu dediğiniz gibi yaparsınız tek hesap yeterli olur bu arada ben 6 eylüle istanbuldan randevu aldım öncesine yer yoktu 3 kişilik bir aile olduğumuz için olabilir tabi siz tekseniz öncesine de bulabilirsiniz. Hayırlı olsun bol şans @yiğitrader
busrasahra

New postby gulhanu » Sun Aug 18, 2019 9:10 pm

[quote="çömezabla"][quote="Peresiades"]Merhabalar,
Bizim İstanbul 26 Haziran başvurumuz bugün olumlu sonuçlandı.
Bekleyen veya İngiltere'de olan herkese iyi şanslar diliyorum.

Dijital Pazarlama uzmanlığı üzerine başvurdum. 3 kişilik aile olarak başvurduk. İş planını ve mali tabloların hepsini kendim hazırladım. Tüm belgelerin çevirilerini kendim yaptım. Detay isteyen olursa memnuniyetle destek vermek isterim.

@ çömezabla merhaba, biz de 3 kişilik aileyiz, business planı kendim hazırlıyorum ve finansal tablolar konusunda takıldım, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
gulhanu

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü