Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby kadirtuncay » Thu Jan 16, 2020 3:27 pm

2 Aralık başvuruları var bugün onay ve red gelen. 28 kasım başvurularına cevap da Ocak 13'te gelmişti. Bugün 2 aralıklar. Sanırım gün gün ilerleyeceğiz.

Şuandaki hesapla hızlanmazsa 6 hafta sürüyor.
kadirtuncay

New postby Mlmc » Thu Jan 16, 2020 4:05 pm

kadirtuncay wrote:2 Aralık başvuruları var bugün onay ve red gelen. 28 kasım başvurularına cevap da Ocak 13'te gelmişti. Bugün 2 aralıklar. Sanırım gün gün ilerleyeceğiz.

Tesekkurler bilgi icin
6 hafta da ancak aciklanmis diyor sonuclar
Kotu bir doneme denk geldi
Onay durumlari ne acaba
Mlmc

New postby kadirtuncay » Fri Jan 17, 2020 8:46 am

Mlmc wrote:
kadirtuncay wrote:2 Aralık başvuruları var bugün onay ve red gelen. 28 kasım başvurularına cevap da Ocak 13'te gelmişti. Bugün 2 aralıklar. Sanırım gün gün ilerleyeceğiz.

Tesekkurler bilgi icin
6 hafta da ancak aciklanmis diyor sonuclar
Kotu bir doneme denk geldi
Onay durumlari ne acaba

2 aralıkla ilgili fb gruplarında gördüğüm kadarıyla mali sebeplerle 1 red var. Diğer iki kişi onay.
kadirtuncay

New postby emre6 » Sat Jan 18, 2020 9:53 am

merhabalar biz 27 kasım 2019 başvuru yaptık ve parmak izi verdik istanbuldan.ama hala sonuç gelmedi.bu tarihte sonuç alan varmı etrafınızda yada bildiğiniz.şimdiden teşekkürler
emre6

New postby Mlmc » Sat Jan 18, 2020 11:13 am

emre6 wrote:

merhabalar biz 27 kasım 2019 başvuru yaptık ve parmak izi verdik istanbuldan.ama hala sonuç gelmedi.bu tarihte sonuç alan varmı etrafınızda yada bildiğiniz.şimdiden teşekkürler

Merhaba en son 28 kasim onaylandigini duydum ben
Mlmc

New postby Kubrakosrr » Sat Jan 18, 2020 7:38 pm

Öncelikle herkese iyi akşamlar,

Benden daha tecrübeli olan büyüklerimden yardım bekliyorum. Şuan İngilteredeyim ve 6 Şubatta bir randevum var Canterbury Homeofficede. Oraya gidip biyometrik fotograf çektiğimde benim başvurum gerçekleşmiş olacak mı? Oraya giderken neler götürmeli nelere dikkat etmeliyim ? Birden ben online başvuru formuna yanlış adres girişi yapmışım bunu randevu esnasında değiştirme şansım nedir?

çok teşekkür ederim. Çok karmaşık konular bunlar hele de yaşınız gençse ve daha önce bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmadıysanız. Çok çok teşekkürler
Kubrakosrr

New postby mrtcdn » Mon Jan 20, 2020 8:29 am

emre6 wrote:

Merhaba,
Biz kuzenimle 28 kasımda İstanbul'dan parmak izi vererek başvuru yaptık. İkimizin de 13 ocak'ta olumlu sonuçla açıklandı. Umarım sizin de iyi bir netice ile en kısa zamanda açıklanır.
mrtcdn

New postby Ersin Topal » Mon Jan 20, 2020 2:42 pm

mrtcdn wrote:
emre6 wrote:

Merhaba,
Biz kuzenimle 28 kasımda İstanbul'dan parmak izi vererek başvuru yaptık. İkimizin de 13 ocak'ta olumlu sonuçla açıklandı. Umarım sizin de iyi bir netice ile en kısa zamanda açıklanır.

Hayırlı olsun.
Ersin Topal

New postby ziyay » Tue Jan 21, 2020 1:25 pm

Geçen haftadan beri sonuçlar neredeyse durdu hiç bir yerden sonuç haberi gelmiyor. Var mı bir bilgisi olan?
ziyay

New postby Mlmc » Tue Jan 21, 2020 2:00 pm

ziyay wrote:Geçen haftadan beri sonuçlar neredeyse durdu hiç bir yerden sonuç haberi gelmiyor. Var mı bir bilgisi olan?

Inanilmaz ya beklemek en son nerede kaldi bilgisi olan var mi?
Mlmc

New postby Ersin Topal » Tue Jan 21, 2020 3:49 pm

Mlmc wrote:
ziyay wrote:Geçen haftadan beri sonuçlar neredeyse durdu hiç bir yerden sonuç haberi gelmiyor. Var mı bir bilgisi olan?

16 Aralıkta başvuru yaptım, şu an 2 yeşil ışıkta. Yani ‘‘Başvurunuz değerlendirme ve karar verme için karar verme merkezine transfer edilmiştir.’’ aşamasında.
Ersin Topal

New postby Mlmc » Tue Jan 21, 2020 3:52 pm

Ersin Topal wrote:
Mlmc wrote:

16 Aralıkta başvuru yaptım, şu an 2 yeşil ışıkta. Yani ‘‘Başvurunuz değerlendirme ve karar verme için karar verme merkezine transfer edilmiştir.’’ aşamasında.

Cok uzun suredir 2. Isikta zaten ben de 16 Aralik basvurusuyum sizin yeni mi 2. Asamaya gecti
Mlmc

New postby Ersin Topal » Tue Jan 21, 2020 4:08 pm

Hayır yeni 2. ışığa geçmedi, ben sadece 2 gündür TLScontact Track My App’den takip edebiliyorum.
Ersin Topal

New postby ziyay » Tue Jan 21, 2020 5:23 pm

Inanilmaz ya beklemek en son nerede kaldi bilgisi olan var mi?[/quote]

16 Aralıkta başvuru yaptım, şu an 2 yeşil ışıkta. Yani ‘‘Başvurunuz değerlendirme ve karar verme için karar verme merkezine transfer edilmiştir.’’ aşamasında.[/quote]

Cok uzun suredir 2. Isikta zaten ben de 16 Aralik basvurusuyum sizin yeni mi 2. Asamaya gecti[/quote]

Benim 24 Aralık başvurum 3. Işıkta bekliyor uzun zamandır.
ziyay

New postby C.D » Tue Jan 21, 2020 5:25 pm

Merhaba, bir arkadasim ankara anlasmasina basvurmak istiyor ama kendisi suan master yapmakta tr disinda. 1 senesi var tam masterin bitmesi icin ve ancak 20212 subat itibari ile gelebilir uk e. Basvuru formunu doldururken subat 2021 yazsa kabul edilir mi daha 1 sene olmasina ragmen? 31 ocakta anlasmanin bitmesi olasiligina karsi basvurmak istiyor da.
C.D

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü