Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara Anlaşması Uzatma - extension

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby yilmaz » Wed Jan 13, 2021 11:58 am

Merhaba, uzun zamandir bekleyen herkese sabir dilerim. Dun itibari ile bizim de 3 yillik ilk vize uzatimimiz onaylandi mailini aldik.

Application : 23.08
Parmak izi: 30.11
ECAA email: 13.01
Last edited by yilmaz on Wed Jan 13, 2021 12:47 pm, edited 1 time in total.
yilmaz

New postby oogway » Wed Jan 13, 2021 12:25 pm

Hayirli olsun tum uzatmasi gelen arkadaslara, darisi bekleyenlere.

Merak ettigim bir konu var. Mesela @yilmaz, sen IDV app basvurusunu 30 Kasim'da yapmissin. O tarihte halen IDV app uzerinden basvuru kabul ediyorlar miydi? Ben daha erken kapattilar diye biliyordum.
oogway

New postby yilmaz » Wed Jan 13, 2021 12:43 pm

Merhaba,
öncelikle bekleyen herkeze sabır diliyorum. parmak izimizi app üzerinden değil belfast ofisinde şahsen yaptırdık, evraklarıda iki gün önce yüklemiştik.

oogway wrote:Hayirli olsun tum uzatmasi gelen arkadaslara, darisi bekleyenlere.

Merak ettigim bir konu var. Mesela @yilmaz, sen IDV app basvurusunu 30 Kasim'da yapmissin. O tarihte halen IDV app uzerinden basvuru kabul ediyorlar miydi? Ben daha erken kapattilar diye biliyordum.
yilmaz

New postby esraersal » Wed Jan 13, 2021 1:08 pm

oogway wrote:Hayirli olsun tum uzatmasi gelen arkadaslara, darisi bekleyenlere.

15 eylul itibariyle kapattilar sanirim app i.
esraersal

New postby adt » Wed Jan 13, 2021 2:38 pm

yilmaz wrote:Merhaba, uzun zamandir bekleyen herkese sabir dilerim. Dun itibari ile bizim de 3 yillik ilk vize uzatimimiz onaylandi mailini aldik.

Hayırlı olsun vizeniz. Sizin vize bitiş tarihi neydi? Ayrıca bu ilk uzatmanız mı? Yaklaşık 3 ay sonra randevu almak mümkün mü? Online formdan sonra 2 ay içinde dokümanları yüklememiz ve biometrik veriler için randevuya gitmemiz gerekli diye biliyorum.
adt

New postby yilmaz » Wed Jan 13, 2021 5:11 pm

Merhaba, vize bitiş tarihim 28.08.2020. ben danışmanla çalışmıştım, bana söylediği sana mail ile uyarı gelmediği sürece parmak izi için bekliyebilirsin şeklindeydi. Hatta ben dayanamayıp paralı randevu aldım. Yani 3 ay sonra parmak izi vermek sorun yaratmadı, yüklediğim evraklar 28.08 öncesine aitti sadece adresimi değiştirdim bu evrağı güncel olarak eklemiştim. Diğer herşey eski idi.

adt wrote:
yilmaz wrote:Merhaba, uzun zamandir bekleyen herkese sabir dilerim. Dun itibari ile bizim de 3 yillik ilk vize uzatimimiz onaylandi mailini aldik.

Hayırlı olsun vizeniz. Sizin vize bitiş tarihi neydi? Ayrıca bu ilk uzatmanız mı? Yaklaşık 3 ay sonra randevu almak mümkün mü? Online formdan sonra 2 ay içinde dokümanları yüklememiz ve biometrik veriler için randevuya gitmemiz gerekli diye biliyorum.
yilmaz

New postby hsyn61 » Wed Jan 13, 2021 5:29 pm

Merhaba arkadaşlar bizimde ilk 3 yıllık uzatmamız geldi.

9 Agustos form submit (12 sinde submit ettim ama 9 unda doldurmaya başlamıştım. 9 Agustos tarihini kabul almışlar)
11 Eylul IDV App
11 Aralık'ta ek belge istediler. 25 dk sonra gonderdim. En onemli belgeyi eklemeyi unutmuşum. (Financial report produced by an accountant to cover the last 12 months)
13 Ocak ta da ilk 3 yıllık uzatma geldi.

Darısı bekleyenlerin başına. Sizde hayırlısı ile alırsınız inşallah.
hsyn61

New postby bilinmeyenedogru » Wed Jan 13, 2021 8:56 pm

hsyn61 wrote:Merhaba arkadaşlar bizimde ilk 3 yıllık uzatmamız geldi.

9 Agustos form submit (12 sinde submit ettim ama 9 unda doldurmaya başlamıştım. 9 Agustos tarihini kabul almışlar)
11 Eylul IDV App
11 Aralık'ta ek belge istediler. 25 dk sonra gonderdim. En onemli belgeyi eklemeyi unutmuşum. (Financial report produced by an accountant to cover the last 12 months)

Bu nasil is ya benden de ek belge istediler aradan 2 ay geçti ses Seda yok @ihatevisa ile bizi unuttular sanırım.

Birde burda tutulan listede @Reading23 isimli arkadaşa halen vize Çıkmadı mı acaba?

Bizim dosyalar arada kaynadı mı ne oldu
bilinmeyenedogru

New postby sercansanal » Wed Jan 13, 2021 9:32 pm

@bilinmeyenedogru ve @ihatevisa sizin vizeler bir aylik yilbasi tatiline denk geldi yani o donemi yokmus gibi sayin evrenin bana gonderdigi enerji diyor ki sizin vizeler bu hafta gelmezse gelecek hafta gelir :p
sercansanal

New postby ihatevisa » Thu Jan 14, 2021 2:42 am

Ben artik bişey demiyorum 7 ay olmuş geriye kalmiş indefinite için 3-5 ayim verirlerse verirler gerçi bu aralar vizeden daha önemli sorunlar var vize 3. Hatta 4. Sirada artik
ihatevisa

New postby oogway » Thu Jan 14, 2021 4:04 am

Hayirdir @ihatevisa, IR35 filan mi daha onemli olanlar? Saglik problemi filan degildir umarim.
oogway

New postby ihatevisa » Thu Jan 14, 2021 12:03 pm

oogway wrote:Hayirdir @ihatevisa, IR35 filan mi daha onemli olanlar? Saglik problemi filan degildir umarim.

Saglik degil sukurler olsun :) ailevi problemler cozulecek insAllah
ihatevisa

New postby hsyn61 » Thu Jan 14, 2021 3:36 pm

bilinmeyenedogru wrote:
hsyn61 wrote:Merhaba arkadaşlar bizimde ilk 3 yıllık uzatmamız geldi.

11 Eylul IDV App

Bu nasil is ya benden de ek belge istediler aradan 2 ay geçti ses Seda yok @ihatevisa ile bizi unuttular sanırım.

Birde burda tutulan listede @Reading23 isimli arkadaşa halen vize Çıkmadı mı acaba?

Bizim dosyalar arada kaynadı mı ne oldu

Ek dosya istenildikten 3 gün sonra gelenleri gordukten sonra bende boyle dusunmuştum. Benden de kotulerı varmış. Sabırlar diliyorum. Umarım en kısa zamanda sizinde gelir.
hsyn61

New postby Nilu » Thu Jan 14, 2021 11:31 pm

Arkadaşlar herkese merhaba

Burada bahsettiğiniz; "Financial report produced by an accountant" şirket sahipleri için olan business accounts belgesi mi?
Nilu

New postby oogway » Fri Jan 15, 2021 12:51 am

Nilu wrote:Arkadaşlar herkese merhaba

Burada bahsettiğiniz; "Financial report produced by an accountant" şirket sahipleri için olan business accounts belgesi mi?

Evet, business accounts.
oogway

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü